Meda publikon foto me gruan, frizura e Lulës mori tërë vëmendjen

22:02 | 05 Qershor 2019

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktiv ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Sonte Meda ka publikuar një foto bashkë me Lulën, ku po duken shumë të dashuruar.

Ajo që bie në sy është stili interesant i flokëve të Lulës./ORAinfo/

Komento: