Meleku publikon foton më të bukur me babin e saj, duket kopja e tij

19:03 | 07 Dhjetor 2018

Beren Gökyıldız, padyshim është emri më i lakuar në mediat anë e mbanë globit.

Kjo për faktin se aktorja e vogël, me emrin artistik Melek si e njohim ne po bën namin me talentin e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundmi kishte një rol kryesor në serialin Nëna ,që ia dha asaj një famë të madhe.

Në fakt, ajo në serial maltretohet nga nëna dhe njerku i saj, por në jetën reale ajo ka një familje të mrekullueshme.

Së fundmi, Meleku na ka prezantuar me babin e saj të cilin ajo e do shumë./ORAinfo/

Komento: