Melis ‘çmend’ turqit në realitet, kaq ndryshe po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Melis ‘çmend’ turqit në realitet, kaq ndryshe po duket

21:57 | 11 Shtator 2019

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

E një rol shumë i rëndësishëm është edhe ai i Melisës.

Ajo tani po cilësohet si një prej aktoreve më të bukura të Turqisë, dhe këtë mund ta dallojmë përmes fotove që publikohen në rrjete sociale./ORAinfo/

Komento: