Merr flakë kafiteria e njohur në kryeqytet

19:24 | 18 Dhjetor 2018

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në kreyqytet.

Kafiteria e njohur “Che Bar” që gjendet në Lagjen “Marigona” të Prishtinës është djegur pak minuta më parë.
Gazeta Express ka siguruar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Gazeta Express do të ju mbaj të informuar për këtë rast.

Komento: