Merr fund “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Icardi

21:38 | 20 Janar 2019

Shefi ekzekutiv i Interit, Giuseppe Marotta këmbënguli që klubi nuk do të ketë asnjë dyshim se Mauro Icardi do të nënshkruajë një kontratë të re.

Futbollisti është lidhur me një largim nga klubi për tu transferuar te Real Madridit, por CEO i klubit tani ka mbështetur pretendimin e gruas dhe agjentit se do të qëndrojë te Inter përcjell ORAinfo.

“Nuk kemi asnjë dyshim se Mauro Icardi do të mbetet këtu, pasi jemi të lumtur me të dhe anasjelltas”, tha Marotta për DAZN./ORAinfo/

Komento: