Merret vendimi i papritur për Balotellin

12:04 | 12 Janar 2019

Jean-Pierre Riviere njoftoi dorëheqjen e tij si President i Nisë gjatë një konference shtypi të mbajtur të shtunën në mëngjes.

Duke folur për të ardhmen e Balotellit, Riviere tha: “Është ende një pikëpyetje e madhe”.

Menaxheri Patrick Vieira, megjithatë godet që lojtari mund të kthehet në stërvitje me ekipin e lartë.

“Unë duhet ta vendos atë në kushtet më të mira, por ai duhet të na tregojë se çfarë dëshiron të bëjë”.
Ndërkohë Mancini komenton për të ardhmen e tij me Italinë ekipi kombëtar.

“Mario është ok, ai po përmirësohet, por ai ka nevojë për të luajtur dhe për të shënuar”, ka thënë ai. /ORAinfo/

Komento: