Mesfushori i njohur e do me zemër Milanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mesfushori i njohur e do me zemër Milanin

16:00 | 02 Shkurt 2019

Mesfushori i Chelseat, Tiemoue Bakayoko, ka thënë se do të ishte një ëndërr për të qëndruar në Milan përtej këtij sezoni.

Francezi u transferua në klubin e Serie A në hua gjatë verës dhe ka pretenduar se nuk dëshiron të kthehet në Stamford Bridge në fund të sezonit përcjell ORAinfo.

“Qëndrimi në Milano është ëndrra ime,” i tha ai për Milan TV. “Kjo është mendimi i vetëm në mendjen time, por kam një kontratë me Chelsean. Unë vetëm dua të përfundoj sezonin në vendin e katërt, atëherë ne do të mendojmë për këtë.

“Unë jam i lumtur në këtë periudhë dhe unë jam duke luajtur mirë. Jam shumë i përulur, nëse jam këtu është për shkak se ekipi po luan shumë mirë “, ka thënë francezi./ORAinfo/

Komento: