Mësohet emri i foshnjës së Milot Rashicës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mësohet emri i foshnjës së Milot Rashicës

16:17 | 19 Maj 2020

Milot Rashica u bë baba për herë të parë sot.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan ORAinfo.

Të dy lajmin e dhanë përmes rrjeteve sociale.

Përmes një postimi Belkizi ka treguar se emri i djalit është Tian./ORAinfo/

Komento: