Mësohet gjinia e fëmiut të Ermalit dhe Arianës, e tregon motra e këngëtarit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mësohet gjinia e fëmiut të Ermalit dhe Arianës, e tregon motra e këngëtarit

23:39 | 11 Korrik 2019

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana, tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Gjatë kësaj pritje, është Ariana ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka organizuar një Babyshower para lindjes.

E në komentin e motrës së Ermalit ‘dy të bukurat e mija’, nënkuptojmë se fëmija që po vjen në jetë është vajzë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!