Mësohet se cilët janë emrat në listën e deputetëve të LDK-së nga Istogu – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mësohet se cilët janë emrat në listën e deputetëve të LDK-së nga Istogu

19:44 | 13 Janar 2021

Këta janë emrat në listën e deputetëve të LDK’së nga Istogu.

Sot në mbledhjen e kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës- Dega në Istog, të kryesuar nga kryetari Haki Rugova u nominuan kandidat për Deputet nga Dega e Istogut.

Dega e LDK-së në Istog ka nominuar Ilir Ferati, Besart Dreshaj dhe Shkëmb Manaj.

Kujtojmë që zgjedhjet parlamentare do të mbahen më 14 shkurt.

Komento: