Mësoni se a do të ketë borë në Kosovë në dy ditët në vazhdim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mësoni se a do të ketë borë në Kosovë në dy ditët në vazhdim

18:54 | 01 Dhjetor 2020

A do të ketë borë në Kosovë në dy ditët në vazhdim?

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në vendin tonë.

Në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet minus 7 dhe minus 1 gradë Celsius, e maksimalet parashihen ndërmjet 3-7 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mestarë nga drejtimi i juglindjes.

Komento: