Mësoni se si do të jetë moti nesër dhe tre ditët e ardhshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mësoni se si do të jetë moti nesër dhe tre ditët e ardhshme

23:52 | 25 Tetor 2021

Parashikimi i motit për nesër dhe tre ditët e ardhshme.

Mot me diell pritet të ketë në 4 ditët e ardhshme sipas “Prishtina Weather”.

Nesër do të jetë një mëngjes i ftohtë por dita do të jetë kryesisht me diell, shkruan Reporteri.net.

Më poshtë keni parashikimin e motit për 4 ditët e ardhshme:

26.10 – Pas mëngjesit të ftohtë dhe me ngrica vende-vende, ditën kryesisht me diell.

27.10 – Kryesisht me diell, orëve të pasdites dhe mbrëmjes vransira kalimtare të shtresave të larta.

28.10 – Alternime vransirash dhe kthjellimesh.

29.10 – Pjesërisht vranët, me intervale më të gjata me diell.

Komento: