Messi në Inter ? Vjen lajmi që shokon botën e futbollit

23:14 | 21 Dhjetor 2018

A mundet Lionel Messi të bashkohet me Serie A në të ardhmen?

Sipas agjentit Alessio Sundas, kjo teori është mjaft e mundshme. Këtu është ajo që Sundas kishte për të thënë në lidhje me këtë çështje si ai foli për shtypin italian përcjell ORAinfo.

“Lionel Messi në Inter Milan? Juve ka paguar një shumë të madhe për të marrë Ronaldo dhe kjo ka hapur gjëra sipas meje

” Juventusit kanë fituar shumë para nga Ronaldo duke falënderuar zyrave të marketingut, e nëse Juventusi ka mundur të marrë Ronaldon nga Real Madrid, atëherë mendoj se Interi mund të paktën të japë një goditje për Lionel Messin, çfarë duhet të humbasin?

“Le të shohim se si gjërat evoluojnë në të ardhmen e afërt. Do të varet edhe nga Barcelona … “, ka thënë Sundas./ORAinfo/

Komento: