Messi nuk e ka për qejf Pepen, ja ҫfarë i ka bërë

21:49 | 19 Dhjetor 2018

Messi dhe Pepe duket se nuk kanë raporte të mira mes vete.

Sipas Don Balon, Lionel Messi ka bllokuar një plan që ata ta sjellin në Camp Nou ish mbrojtësin e Real Madridit gjatë dimrit.

Portugezit ju tërminua kontrata nga Besiktash, me klubin turk që për momentin është duke kaluar në disa probleme financiare.

Megjithatë, Messi duket se e ka penguar transferin e 35 vjeçarin duke thënë se ai është i vjetër dhe për shkak të marrëdhënieve të tij jo të mira që kishte në fushë si rival gjatë kohës së tij në La Liga.

Komento: