Messi shokon, nuk dëshiron ta sheh këtë lojtar te Barça – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Messi shokon, nuk dëshiron ta sheh këtë lojtar te Barça

20:14 | 25 Dhjetor 2018

Leo Messi nuk dëshiron të kthehet në të kaluarën.

Pikat argjentinase mendojnë për të tashmen dhe të ardhmen.

Në tabelën e Barcelonës u vendos opsioni për të rikthyer Neymarin. Por këtë rikthim nuk e dëshiron Messi përcjell ORAinfo.

Në Camp Nou nuk kanë harruar ende , ikjen, xhelozinë dhe trazirat që ia ka bërë Neymar. Dhe ata për këtë arsye Barcelona nuk dëshiron ta rikthejë atë.

Në fakt Messi, Luis Suárez, Piqué më shumë do të përfaronin të luanin me Mbappé se sa me Neymarin./ORAinfo/

Komento: