Meta e Haradinaj bëhen bashkë, ja për çfarë

19:02 | 02 Mars 2019

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta dhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj janë takuar sot në Lezhë.

Me këtë rast, Meta ka thënë se ishte kënaqësi të takohej me Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinajn, përcjell ORAinfo.

Postimi i plotë:

Kënaqësi të takohesha sot në Lezhë me Kryeministrin e shtetit të Kosovës, z.Ramush Haradinaj. Bashkimi i energjive më të mira pozitive ndihmon proceset stabilizuese e integruese në interes të përforcimit të perspektivës europiane të përbashkët. /ORAinfo/

Komento: