Mezi do ta njihni, shikoni si po duket ‘Xhenku’ pas serialit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mezi do ta njihni, shikoni si po duket ‘Xhenku’ pas serialit

18:02 | 22 Shkurt 2020

Alp Navruz është aktori turk që me rolit e tij mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj.

Është roli i ‘Xhenkut’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’ ai që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

Pas përfundimit të serialit duket se ai ka ndryshuar shumë.

E në foton e fundit që ka publikuar ai mezi po njihet./ORAinfo/

Komento: