Mihrija befason ndjekësit, me fustanin që ka veshur zbuloi më shumë se ҫ’duhet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mihrija befason ndjekësit, me fustanin që ka veshur zbuloi më shumë se ҫ’duhet

19:24 | 16 Shtator 2020

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit Mihrija shihet e veshur me një fustan ku ka zbuluar paksa gjoksin./ORAinfo/

Komento: