Mihrija bën kremin kundër plakjes, por shikoni ҫfarë i ndodhi sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mihrija bën kremin kundër plakjes, por shikoni ҫfarë i ndodhi sot

10:12 | 10 Shkurt 2019

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo bën një krem kundër plakjes, e kjo duket se u ka pëlqyer femrave.

Përmes një postimi ajo ka treguar se edhe një studio ondulimi po shërbehet me kremat e saj./ORAinfo/

Komento: