Mihrija del për kafe me rejën e saj, kështu e quan atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mihrija del për kafe me rejën e saj, kështu e quan atë

12:46 | 26 Nëntor 2022

Mihrije Braha vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo së fundmi ka qenë e përfolur edhe për vaktin se është bërë vjehërr, përcjell ORAinfo.

Mihrija së fundmi duket se ka dal për të pirë një kafe me rejën e saj.

Ajo e quan rejën ‘loҫkë’ dhe duket se kanë raporte shumë të mira me njëra-tjetrën./ORAinfo/

Komento: