Mihrija dhe Naimi kombinohen në veshje, por ka diçka që nuk shkon

12:01 | 07 Qershor 2019

Mihrije Braha është një ndër këngëtaret më të përfolura për vite nga publiku dhe mediat shqiptare.

Ajo dhe burri i saj, Naim Abazi ia kanë kontribuar muzikës shqiptare me këngë që janë dëgjuar për vite me nostalgji, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo dhe Naimi të kombinuar në veshje, mirëpo, merr vëmendjen poza që ka marrë Mihrija./ORAinfo/

Komento: