Mihrija e veshur e tëra në të bardha, ky detaj do ta ‘ҫmend’ Naimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mihrija e veshur e tëra në të bardha, ky detaj do ta ‘ҫmend’ Naimin

23:29 | 22 Prill 2019

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të bardha.

Ajo që bie në sy është trupi si ‘peshk’ i Mihrijes./ORAinfo/

Komento: