Mihrija edhe në xhirimet e Vitit të Ri ia ‘huq’ me fustanin, e ka të modës së kaluar

19:38 | 07 Dhjetor 2018

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet gjatë xhirimeve të Vitit të Ri, por nuk po duket shumë ‘In’ me fustanin që ka veshur.

Shikojeni dhe vlerësojeni vet./ORAinfo/

Komento: