Milan afër nënshkrimit të madh, Roma “bllokon” gjithçka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan afër nënshkrimit të madh, Roma “bllokon” gjithçka

23:26 | 13 Gusht 2019

AC Milan është ende i interesuar të nënshkruajë mbrojtësin e Liverpoolit, Dejan Lovren por përballen me konkurrencën nga Roma.

Kuqezinjtë tashmë kanë nënshkruar Leo Duarte, i cili nënshkroi në një marrëveshje pesë-vjeçare, duke u bashkuar nga Flamengo për një tarifë prej rreth 11 milion Euro, përcjell ORAinfo.

Ai ka të ngjarë të shihet si zëvendësimi i Cristian Zapata, me kolumbianin ndërkombëtar që ka lënë një transferim falas pas përfundimit të kontratës së tij më 31 qershor.

Një nga emrat që është përmendur vazhdimisht është Dejan Lovren, dhe raportet në fillim të këtij muaji pretenduan se bisedimet u mbajtën me agjentin e lojtarit për një veprim të mundshëm veror./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!