Milan arrin Arsenalin dhe Napoli në garën për yllin e Serie A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan arrin Arsenalin dhe Napoli në garën për yllin e Serie A

13:42 | 13 Qershor 2019

Pas nënshkrimit të Rade Krunic të Empolit, Milan i ri është gati të marrë formë.

Qëllimi duket mjaft i qartë: të punojë për lojtarë që janë funksionalë në projekt dhe për të trajnuar me Marco Giampaolo, prandaj idenë e përqendrimit tek lojtari boshnjak, i ri dhe relativisht i lirë, i cili njeh shumë mirë Serie A.

Dhe Rossonerët kanë një tjetër yll në Serie A në listën e forcave të mundshme dhe ai është Jordan Veretout.

Mesfushori i Fiorentinës kishte një fushatë të shkëlqyeshme me Violën, pavarësisht se klubet luftuan në betejën e rënies.
Emri i tij ka qenë i lidhur me shumë klube në javët e fundit, me një lëvizje nga Firenca në dukje të pashmangshme.

Napoli, Roma, Atalanta, Sevilla janë Arsenal ishin ekipet që përcjellin francezin, ndërsa Partenopei thuhet se ekipi më i afërt për të marrë shërbimet e tij. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!