Milan befason, ofron 20 milionë dhe një lojtar për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan befason, ofron 20 milionë dhe një lojtar për yllin e madh

22:14 | 12 Korrik 2019

AC Milan e ka zgjedhur Joaquin Correa si një opsion për sulmin sezonin e ardhshëm.

Milan janë të gatshëm të ofrojnë 20 milionë euro në cash plus Patrick Cutrone për Argjentinasin, përcjell ORAinfo.

Milani tani mund të presë një përgjigje të presidentit të Lazios, Claudio Lotito, i cili vlerëson 24 vjeçarin me 60 milionë euro.

Correa nënshkroi për Lazio nga Sevilla verën e kaluar për 15 milionë euro dhe shënoi 9 gola dhe 7 asiste në 44 paraqitjet e Serie A./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!