Milan bën ofertë zyrtare për yllin italian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan bën ofertë zyrtare për yllin italian

17:43 | 19 Qershor 2019

Milan kanë bërë një ofertë të hapjes për Stefano Sensi.

Lojtari italian është prioritet i transferimit të verës në kufinjtë e Milanit, por Sassuolo kërkon çmim 20 milionë euro për lojtarin, përcjell ORAinfo.

Milan po përpiqet të nënshkruajë me lojtarin me një kredi dyvjeçare me një opsion për të blerë, por Rossonerët nuk duan të shpenzojnë më shumë se 15 milionë euro për të siguruar shërbimet e mesfushorit italian.

Italian është duke u treguar aktiv në tregun e transferimeve për të bërë një ekip konkurrues në futbollin evropian. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!