Milan bëri blerjen e madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan bëri blerjen e madhe

19:24 | 01 Shkurt 2019

AC Milan përfundoi nënshkrimin e Tiago Djalos dje.

Qendër mbrojtësi 18-vjeçar e nënshkruar me rossonerët në baza të përhershme dhe cilësohet si një yll i madh.
Megjithatë, agjenti i futbollit Davide Lippi është i bindur se Leonardo bëri një blerje të madhe përcjell ORAinfo.

“Ai është një lojtar shumë i ri, por ai ka një të ardhme të madhe, jam i lumtur që Milan ka nënshkruar një lojtar të fortë, një super transferim për të ardhmen”, tha ai./ORAinfo/

Komento: