Milan dhe Firotentina në “luftë”, shkak ky futbollist

22:54 | 22 Janar 2019

Milani dhe Fiorentina të dy thuhet se janë në bisedime për të nënshkruar sulmuesin italian të Southampton, Manolo Gabbiadini si dhe Real Betis përcjell ORAinfo.

Sipas Sky Sports News, Gabbiadini është temë e ‘ofertave konkrete’ nga ‘të paktën tri klube.

Për më tepër, ish-sulmuesi i Napolit do të ‘peshonte opsionet e tij’, duke pasur parasysh mungesën e kohës së lojës nën udhëheqjen e Ralph Hasenhuttl./ORAinfo/

Komento: