Milan dhe Inter në “luftë”, shkak ky futbollist – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan dhe Inter në “luftë”, shkak ky futbollist

16:02 | 27 Janar 2019

Inter dhe rivalët e qytetit të Milanit janë të dy pas yllit të skuadrës së Dalian Yifang ,Yannick Carrasco, raporton Gianluca Di Marzio përcjell ORAinfo.

Carrasco u largua nga Atletico Madrid në drejtim të skuadrës kineze vitin e kaluar, por ka tërhequr shumë interes nga disa klube që kërkojnë ta sjellin atë në Evropë.

Ylli nga Belgjika 25-vjeçar gjithashtu është duke u ndjekur nga Arsenali./ORAinfo/

Komento: