Milan dhe Manchester City në “luftë”, shkak ky futbollist

21:08 | 02 Mars 2019

Rossonerët nuk e kanë ndërmend të dorëzohen.

AC Milan janë të përgatitur për të luftuar me Manchester Cityn dhe Juventusin për yllin e Dinamos, Antonio Marin, zbulon Calciomercato përcjell ORAinfo.

Anësori 18-vjeçar pritet të jetë subjekt i ofertave të parave të mëdha në të ardhmen e afërt, por mbetet për t’u parë kur ai përfundon./ORAinfo/

Komento: