Milan dhe shumë skuadra marrin lajmin e madh, ylli 60 milionësh po largohet nga klubi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan dhe shumë skuadra marrin lajmin e madh, ylli 60 milionësh po largohet nga klubi

23:30 | 19 Maj 2019

Trajneri i Lille, Christophe Galtier ka konfirmuar se Nicolas Pepe do të largohet nga klubi këtë verë mes raporteve që MIlan, Manchester United , dhe Paris Saint-Germain po përpiqen ta nënshkruajnë atë.

23-vjeçari është në kërkim pas një sezoni të shkëlqyeshëm me fanellën e klubit të Ligue 1, përcjell ORAinfo.

Me Untied dhe PSG ndër të tjera duke parë atë, ai është i destinuar të lëvizë në drejtim të një skuadre të re./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!