“Milan do ta mposht Juventusin” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Milan do ta mposht Juventusin”

20:06 | 13 Janar 2019

Tiemoue Bakayoko këmbëngul se Milan mund të mposhtë Juventusin në Supercoppa.

Superkupë italiane zhvillohet në Jeddah të mërkurën mbrëma dhe është një rishikim i sezonit të kaluar të Kupës së Italisë përcjell ORAinfo.

“Ishte e rëndësishme që ne të mundëm Sampdorian dje, pasi na dha më shumë besim për të vazhduar në lojën e Juventusit”, tha për Milan TV, mesfushori i Chelseat.

” Do të jetë e vështirë, pasi Juventusi është skuadra më e mirë në Serie A tani, por në një ndeshje të vetme, ne mund t’i mposhtim ata “, ka thënë Bakayoko./ORAinfo/

Komento: