Milan e do sulmuesin që po e kërkon gjithë Evropa, por i del një problem i madh

19:45 | 19 Janar 2019

AC Milan dhe Napoli janë në krye të radhës për të nënshkruar me yllin PSV dhe Meksikës ,Hirving Lozano përcjell ORAinfo.

Sulmuesi 23-vjeçar ka qenë i lidhur me disa skuadra të Premier Ligës, si dhe me Barcelonën, por Calciomercato thotë se ai ka më shumë gjasa të bashkohet me një ekip Serie A.

Agjenti i Lozano-s, Mino Raiola, ka lidhje të ngushta me skuadrat italiane , prandaj meksikani mund të përfundojë në kampionatin italian. Kështu Milan duhet të ballafaqohet me konkurrencën e fortë nga Napoli./ORAinfo/

Komento: