Milan e do yllin e madh të PSG

20:41 | 15 Janar 2019

Sipas asaj që është raportuar nga Paris Saint-Germain ,PSG e ka njoftuar Barcelonën se çfarë çmimi duhet të paguajnë gjigantët katalanas për të siguruar lëvizjen për Adrien Rabiot.

Transferimi i Rabiot është zvarritur për një kohë tani e interes së fundi ka shprehur AC Milan, Arsenal dhe Tottenham Hotspur.

Sipas Paris United, çmimi i PSG-së për mesfushorin për të lëvizur në janar është 15 milionë euro – një çmim i vogël për Barcelonën që të paguajë për të marrë një lojtar të cilësisë të lartë përcjell ORAinfo.

Rabiot ka luajtur 12 ndeshje për PSG këtë sezon, me dy të tjerë si zëvendësim./ORAinfo/

Komento: