Milan e do yllin që po kërkon gjithë Evropa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan e do yllin që po kërkon gjithë Evropa

14:19 | 28 Janar 2019

Me rikthimin e Leonardo Jardim, Youri Tielemans mund të largohet nga Monako .

Tielemans po kërkohet nga Milan, FC Barcelona dhe Manchester United .Sipas Daily Mail, Leicester City është gjithashtu shumë i interesuar dhe po përgatit një ofertë prej rreth 23 milionë eurosh përcjell ORAinfo.

Sipas njoftimit të lajmeve italiane La Stampa, AC Milan thuhet se është i interesuar për mesfushorin e Monakos i cili ka qenë fantastik për ekipin francez./ORAinfo/

Komento: