Milan emëron skuadrën kundër Romës, ja kush do të mungojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan emëron skuadrën kundër Romës, ja kush do të mungojë

14:25 | 02 Shkurt 2019

Cristian Zapata dhe Pepe Reina ende janë të lënduar, pasi Milan e emëroi skuadrën e tyre për t’u përballur me Romën të dielën.

Mbrojtësi Zapata dhe portieri Reina mbeten në tryezën e trajtimit.

Në mungesë afatgjatë përfshihen Jack Bonaventura, Lucas Biglia dhe Mattia Caldara.

Kjo ndeshje është nga më të rëndësishmet pasi që luhet për vendin e katërt, vend ky që siguron pjesëmarrje në Ligën e Kampionëve.

Skuadra e Milanit kundër Romës: A Donnarumma, G Donnarumma, Plizzari; Abate, Kalabria, Conti, Laxalt, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli; Bakayoko, Bertolacci, Kessie, Mauri, Montolivo, Paquetá; Borini, Calhanoglu, Castillejo, Cutrone, Piatek, Suso. /ORAinfo/

Komento: