Milan – Empoli, do të ketë befasi në formacionet startuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan – Empoli, do të ketë befasi në formacionet startuese

14:33 | 22 Shkurt 2019

Milan dhe Empoli do të takohen në xhiron e 25-të në kuadër të Serie A.

Ndeshja do të fillojë në ora 20:30 dhe luhet në ‘San Siro’.

Mediat në Itali kanë publikuar edhe disa formacionet të mundshme të kësaj sfide.

Milan: G Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Castillejo, Piatek, Calhanoglu.

Empoli: Dragoëski; Veseli, Silvestre, Dell’Orco, Di Lorenzo; Krunic, Bennacer, Traore; Pasqual, Farias, Caputo.

Komento: