Milan-Empoli, këto detaje iu kanë ikur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan-Empoli, këto detaje iu kanë ikur

22:45 | 22 Shkurt 2019

Milan vazhdoi marshimin e tij në vendin e tretë pasi që sontë në San Siro mposhti Empolin, 3-0.

Ky rezultat i mirë për rossonerët erdhi falë Krzysztof Piatek, Franck Kessie dhe një goli nga Samu Castillejo përcjell ORAinfo.

Kishte më shumë për të festuar, pasi Andrea Conti ofroi një asistim në fillimin e tij të parë pas 18 muaj dhe Lucas Biglia bëri rikthimin e tij për herë të parë që nga 28 tetori./ORAinfo/

Komento: