Milan-Falcao, vjen lajmi i “bombë” i mëngjesit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan-Falcao, vjen lajmi i “bombë” i mëngjesit

08:10 | 22 Prill 2019

Radamel Falcao do të largohet nga Monako këtë verë dhe siç raportohet nga Sport, destinacioni i tij i ardhshëm mund të jetë në Spanjë.

Megjithatë, ka edhe interes në Serie A në lojtar. AC Milan e ka ndjekur lojtarin për një kohë dhe Fiorentina gjithashtu ka kolumbianin në radar, përcjell ORAinfo.

Jo shumë kohë më parë, El Tigre foli publikisht për të ardhmen e tij të mundshme: “Kam një kontratë për një vit dhe unë jam i përqendruar vetëm në finalen e sezonit, atëherë unë do të doja të vazhdoja të luaja në nivele të larta, qoftë këtu apo në një vend tjetër evropian”, ka thënë kolumbiani./ORAinfo/

Komento: