Milan hidhet në sulm, e do yllin e Barcelonës

22:10 | 05 Maj 2019

Marc Cucurella, do të kthehet në Barcelonë.

Futbollisti që luan si mbrojtës i majtë, i lindur më 1998, është tani në Eibar, por Blaugrana do të investojë 4 milionë dollarë për ta sjellë atë në Camp Nou, përcjell ORAinfo.

Sipas Marca, Barça do të vendosë nëse do të mbajë mbrojtësin ose do ta vendosë atë në treg, përcjellORAinfo.

Cucurrella thuhet se ndiqet nga Milan, Borussia Dortmund dhe Borussia Monchengladbach./ORAinfo/

Komento: