Milan ia “terron” Interit, ia merr nga duart super-sulmuesin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan ia “terron” Interit, ia merr nga duart super-sulmuesin

22:10 | 04 Shkurt 2019

AC Milan kishte një afat kalimtar dimëror mjaft aktiv, pasi transferoi dy Lucas Paqueta dhe Piatek .

Por, duket se rossonerët nuk do të kënaqen me kaq përcjell ORAinfo.

Rossonerët janë gjithmonë në kërkim të përmirësimit të skuadrës dhe sipas A Bola, rossonerët kanë sytë e tyre në Yacine Brahimi.

Ekipi i Leonardos pritet ta transferojë sulmuesin algjerian në verë. Ai ka qenë lojtar kyç te Porto, derisa inters të madh ka shprehur edhe Inter./ORAinfo/

Komento: