Milan jep lajmin e madh tifozëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan jep lajmin e madh tifozëve

22:19 | 01 Shkurt 2019

Sipas asaj që është raportuar nga Sky Sport 24, Mattia Caldara dhe Lucas Biglia janë kthyer në trajnim grupor sot për pjesën e parë të sesionit të sotëm të trajnimit të Milanit.

Caldara ka qenë lënduar pothuajse që kur ai u bashkua me Juventusin në verë, rossoneri dhe bianconeri shkëmbyen Leonardo Bonucci dhe Caldara, si pjesë e një marrëveshjeje për Higuain për t’u bashkuar me Milanin përcjell ORAinfo.

Lucas Biglia mund të vendoset të kthehet në fundjavë , duke parë përplasjen mes Cagliarit dhe Milanit. Data e rimëkëmbjes së Kaldara pritet të jetë brenda disa javëve të ardhshme por sigurisht nuk do të jetë e gjatë derisa Milan të ketë dy lëndime më pak të shqetësohen./ORAinfo/

Komento: