Milan ka në skuadër “Kakan e ri” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan ka në skuadër “Kakan e ri”

22:07 | 16 Shkurt 2019

Lucas Paquetá falënderon Milanin që e kanë transferuar pasi që ai po shpreson të bëhet “Kaka” i ri i Rossonerëve, përcjell ORAinfo.

“Unë u përpoqa të jap më të mirën time që nga fillimi, duke dëgjuar trajnuesin dhe shokët e skuadrës, kështu që më ndihmuan të vendosem shpejt”

“Tani po përpiqem të shfrytëzoj sa më shumë çdo moment që kaloj në fushë. “Është e vërtetë se Kaka është idhulli im dhe ishte më i miri në botë, por unë dua të bëhem si ai” ka thënë braziliani për DAZN./ORAinfo/

Komento: