Milan kërkon ta shesë, Giampaolo e vë në formacion – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan kërkon ta shesë, Giampaolo e vë në formacion

00:00 | 17 Gusht 2019

Edhe pse AC Milan po kërkon të shesë Andre Silva, ani pse dritarja e transferimeve mbyllet në pak më shumë se dy javë.

Prandaj , tani për tani, sulmuesi portugez mbetet në dispozicion të Giampaolo dhe është thirrur për ndeshjen miqësore nesër, përcjell ORAinfo.

Në rrëfimin në Instagram, sulmuesi publikoi një fotografi të tij gjatë stërvitjes, së bashku me Calhanoglu dhe Calabria.

Pa asnjë destinacion të ri në sy, Andre Silva mbetet i përqendruar te kuqezinjtë, megjithëse menaxhmenti do të bëjë gjithçka në fuqinë e tyre për ta shitur atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!