Milan mbetet i shokuar , Barcelona po ia rrëmben nga duart yllin e madh

08:02 | 24 Dhjetor 2018

Milan dorëzohet, Barcelona po ia rrëmben nga duart yllin e madh

Barcelona është e vendosur të nënshkruajë Marcus Rashford pavarësisht nga konkurrenca nga Real Madrid dhe AC Milan, raporton Morning Express përcjell ORAinfo.

Harkangia e klubit katalanas ka përpiluar një dosje të rëndësishme në Rashford, i cili ka shënuar katër gola në 15 paraqitje të Premier Ligës këtë vit.

Barça kuptohet se dëshiron të sjellë 21-vjeçarin në verë, në vend të janarit. Kujtojmë se dita ditë më parë është raportuar se edhe Milani është i intersuar për sulmuesin anglez, por me problemet që i ka momentalisht rossonerët, vështirë që të arrihet një marrëveshje e tillë./ORAinfo/

Komento: