Milan mbetet me “gishta në gojë”, në minutat e fundit po ia marrin super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan mbetet me “gishta në gojë”, në minutat e fundit po ia marrin super-lojtarin

20:53 | 27 Janar 2019

Metro pohon se Manchester United është në bisedime me PSV Eindhoven mbi nënshkrimin e yllit, 21-vjeçar, Steven Bergwijn përcjell ORAinfo.

Futbollisti holandeze vlerësohet në rreth 25 milionë funte dhe është nën kontratë me PSV deri në vitin 2022.

Bayern Munich gjithashtu kanë regjistruar interes në 21-vjeçarin. Por, që një kohë të gjatë situatën e tij është duke e vëzhguar ekipi italian, Milan.

Mbetet të shihet në fund, se cilës skuadër do ti bashkohet ylli holadez./ORAinfo/

Komento: