Milan me këtë formacion e frikëson Ancelottin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan me këtë formacion e frikëson Ancelottin

18:10 | 25 Janar 2019

Krzysztof Piatek mund të bëjë debutimin e tij të Milanit kundër Napoli nesër, pasi ai është në skuadër për këtë përballje të Serie A.

Piatek përfundoi transferimin e tij nga Genoa të mërkurën për 35 milionë euro plus bonuse përcjell ORAinfo.

Polaku është në skuadër për tu ballafaquar me Napoli, por Patrick Cutrone pritet të fillojë.

Pepe Reina është përjashtuar për rreth tre javë, me Cristian Zapata, Lucas Biglia, Jack Bonaventura dhe Mattia Caldara të lënduar

Skuadra e Milanit për Napoli: A Donnarumma, G Donnarumma, Plizzari; Abate, Kalabria, Conti, Laxalt, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli; Bakayoko, Bertolacci, Kessie, Mauri, Montolivo, Paqueta; Borini, Calhanoglu, Castillejo, Cutrone, Piatek, Suso./ORAinfo/

Komento: