Milan merr lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan merr lajmin e madh

14:28 | 15 Prill 2019

Tifozët e Milanit u shqetësuan për lëndimin e kapitenit të tyre, Alessio Romagnoli, i cili u detyrua të largohej nga fusha gjatë përplasjes së Serie A të shtunën e kaluar kundër Lazios.

Burimet nga Calciomercato zbuluan se lëndimi i tij nuk është kritik dhe se lëndimi i tij nuk është serioz, përcjell ORAinfo.

Romagnoli ka marrë një trokitje të butë këmbë dhe sot ai do t’i nënshtrohet terapive normale. Kapiteni i Milanit pritet të jetë i aftë për t’u përballur me Parma në fundjavën e ardhshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!