Milan merr lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan merr lajmin e madh

23:13 | 15 Korrik 2019

Gianluigi Donnarumma, duket i vendosur të qëndrojë në klubin e Milanit.

Në fillim të dritares së transferimit, raportet nga Sky Sport sugjeruan se PSG do të lançonte një ofertë për portierin italian, por tani ai duket i destinuar të mbetet një pjesë e ekipit rossoner,përcjell ORAinfo.

Raportet nga La Gazzetta dello Sport sugjerojnë se klubet e interesuara, PSG dhe Manchester United, kanë vënë në ndjekje ndjekjen e portierit ndërsa AC Milan, për shkak të përjashtimit të tyre nga UEFA Europa League, nuk kanë nevojë urgjente për të shitur këtë verë atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!